Karadağ Elektronik Yedek Parça

Karadağ Elektronik, İstanbul Taksim’de faaliyetine başlamış tecrübeli bir firmadır. Firmamız günümüz gelişen teknolojileri ve bu teknolojilerin ülkemizde hızla yaygınlaşması sonucu meydana çıkan problemleri çözme konusunda her geçen gün hizmet alanlarını ve amaçlarını büyütme hedefindedir.

Kart tamir servisi olarak tüm müşterilerimize her türlü elektronik kart tamiri konusunda garantili hizmet sunmaktayız. Firmamız Türkiye geneline hizmet vermektedir. Kombi kart satışı, Kombi Kart Tamiri, Buzdolabı Elektronik Kart Tamiri, Buzdolabı Elektronik Kart Satışı, Çamaşır Makinesi Elektronik Kart Tamiri, Çamaşır Makinesi Elektronik Kart Satışı, Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Tamiri, Bulaşık Makinesi Elektronik Kart Satışlarımız aynı gün garantili olarak yapılmaktadır

Amacımız ülkemizin her bölgesine hızlı, güvenilir ve kaliteli servis hizmeti anlayışı ile çalışıp, müşterilerimizin problemlerine ekonomik çözümler sunmak, tamamı memnun müşteriden oluşan portföyümüzü aynı biçimde geliştirmek, müşterilerimizin bilgi ve teknolojiyi en iyi biçimde kullanmalarını sağlayarak gelişimlerine katkıda bulunmak ve çözümleri konusunda odak noktası olmaktır.

Ana Menü